Ak nábytek představuje moderní komodu Kuba v bílo-wenge provedení o délce 120 cm


Ak nábytek – Moderní komoda Kuba v bílo-wenge provedení o délce 120 cm

Stojíte před dilematem, jakou komodu si pořídit? Chcete moderní design, funkcionalitu a kvalitu za přívětivou cenu? Ak nábytek dokáže splnit tyto požadavky na 100%. V naší nabídce najdete moderní a funkční komodu Kuba v bílo-wenge provedení o délce 120 cm, která se stane skvělým přírůstkem do vašeho bydlení.

Specifikace produktu

Tělo komody je vyrobeno z 16mm bílé laminované desky, která je odolná proti oděru. Čela z MDF desky poskytují precizní zpracování a elegantní vzhled. Okraje komody jsou pokryty hranou ABS, která poskytuje vysokou ochranu před poškozením. Protože Ak nábytek dbá na detaily, rozhodli jsme se dát pozor na každý detail, aby byl výsledný produkt co nejlepší.

Komoda nabízí přehledné úložné prostory, které uspokojí jak Vaše estetické požadavky, tak i praktické potřeby. Komoda má šířku 120 cm, výšku 121 cm, hloubku 40 cm a váží 68 kg. Komoda má zásuvky o šířce 51 cm a hloubce 34 cm. Dokáže tedy pojmout velké množství věcí a ulehčit tak Váš den.

Pokud hledáte komodu, která si zachovává přesnost v detailu, a přitom Vám poskytne prostor pro uložení Vašeho majetku s lehkostí a sílou, zvolte Ak nábytek. Prohlédněte si další komody a nábytek z kolekce Kuba a nebojte se nás kontaktovat s případnými dotazy.

Komodu Kuba v bílo-wenge provedení o délce 120 cm si můžete objednat zde

Potěšení každý den s Ak nábytkem

Ak nábytek je značka, která nabízí nábytek, který dokáže poskytnout maximální komfort a uspokojit Vaše nároky na kvalitu, vzhled a funkčnost. Věříme, že interiér bytu nekupujeme každý den a zároveň po nás požadujete efektivní a rychlou komunikaci, takže Vám chceme nabídnout absolutní spokojenost s našimi produkty a službami.

Pořiďte si komodu Kuba v bílo-wenge provedení o délce 120 cm a potěšte se každým dnem z kvality našeho nábytku. Uděláte si radost, protože Vaše uspořádání a organizace prostoru bude jednodušší, elegantnější a modernější. Komoda Kuba si získala již mnoho spokojených zákazníků a těšíme se na další.

Komoda Kuba
Moderní byt

Přejeme Vám krásný den a těšíme se, až pořídíte svou komodu Kuba.