Altán LEONARDO DE LUXE 33 – luxusní zahradní oáza s moderním designem

Altán LEONARDO DE LUXE 33 je v současné době jedním z nejexkluzivnějších typů altánů na trhu. Jeho jedinečná masivní konstrukce vám poskytne úkryt před slunečními paprsky i létajícím hmyzem. Je to oáza klidu, kterou si můžete umístit přímo do zahrady a užívat si pohodové odpoledne s rodinou a přáteli.

Konstrukce

Konstrukce altánu LEONARDO DE LUXE 33 je vyrobena z masivních ocelových trubek o průměru 60 mm. Díky tomu je altán velmi stabilní a odolný vůči větru. Spolu s pevnou konstrukcí zajišťuje i bezpečnost a spolehlivost.

Praktické prvky

Všeobvodová moskitiéra altánu LEONARDO DE LUXE 33 zabraňuje vniknutí létajícího hmyzu. To znamená, že si můžete užívat posezení s rodinou a přáteli i v letních měsících, kdy je hmyz velmi aktivní. Altán má také uzavíratelné bočnice ze všech čtyřech stran. Ty vám poskytnou ochranu před větrem a dalšími nepříjemnými klimatickými situacemi.

Rozměry a hmotnost

Altán LEONARDO DE LUXE 33 má rozměry 300×300 cm, což znamená, že se do něj pohodlně vejde více osob najednou. Altán má hmotnost 39 kg, což znamená, že ho můžete snadno přenášet a přemisťovat podle vašich potřeb.

Pokud se rozhodnete pro nákup altánu LEONARDO DE LUXE 33, bude to rozhodně investice do vaší zahrady i vaší pohody. Altán vám poskytne klid a pohodu, kterých se v dnešním uspěchaném světě tolik potřebujeme.

Využijte akční nabídku na stránkách https://www.nabytekhned.cz/produkt/v-garden-altan-leonardo-de-luxe-33-3 a pořiďte si luxusní altán LEONARDO DE LUXE 33 ještě dnes!

Altán LEONARDO DE LUXE 33

Investujte do pohodlí a klidu v zahradě. Altán LEONARDO DE LUXE 33 vám poskytne úkryt před sluncem i létajícím hmyzem.