Bambusový botník s polstrováním od Leitmotiv Bench o šířce 90 cm

Botník je nedílnou součástí každé předsíně či chodby – a pokud si vyberete správně, poslouží i jako přívětivý doplněk domácnosti. Tak je tomu i v případě tohoto moderního kusu od značky Leitmotiv, který je díky pohodlnému polstrování také praktickou lavicí. Jeho pevná a bytelná konstrukce je vyrobena z bambusu a poskytuje prostor pro ukládání obuvi.

Pohodlné a praktické řešení

je praktickým a pohodlným řešením pro ukládání bot v chodbě či předsíni. Díky polstrování lze botník použít i jako pohodlné sezení, kdy si můžete snadno a rychle obout boty.

Botník je vyroben z kvalitního bambusu, což zajišťuje jeho pevnost a bytelnost. Bambus patří mezi mimořádně tvrdé a odolné dřevo, které snese i vysoké zatížení a zároveň se vyznačuje svou odolností vůči vlhku a plísním. To zajišťuje, že botník bude sloužit po mnoho let v perfektním stavu.

Moderní design

se může pochlubit moderním a elegantním designem, který skvěle zapadne do každé moderní domácnosti. Jeho jednoduchý a čistý design dokáže zvýraznit krásu i jednoduchost přírodních materiálů, z nichž je botník vyroben.

Pokud hledáte moderní a praktický botník, který nezabere mnoho prostoru, ale zároveň bude sloužit jako pohodlné sezení i úložný prostor pro boty, pak je bambusový botník s polstrováním od Leitmotiv Bench o šířce 90 cm tou správnou volbou.

Nechte se inspirovat našimi dalšími kousky nábytku na nabytekhned.cz.

Bambusový botník s polstrováním od Leitmotiv Bench o šířce 90 cm

Pohodlné sedení

Kvalitní bambus