BIZZOTTO Nástěnné hodiny LIGHT WOOD 50cm – čas s úchvatným designem


O PRODUKTU

Stylové nástěnné hodiny LIGHT WOOD od italského výrobce stylového nábytku BIZZOTTO. Hodiny LIGHT WOOD jsou vyrobeny z plastu se zajímavým pozadím světlého dřeva s viditelnými léty, bílými čísly pro každých 5 minut a bílým či béžovým rámem a ručičkami. Hodiny tak vypadají velmi zajímavě a stylově. Chráněny jsou pak sklem proti zásahům do ciferníku.

KLADY A ZÁPORY

Klady

  • ✅ Zajímavý design
  • ✅ Krásné zpracování
  • ✅ Dostupný materiál
  • ✅ Široké využití

Zápory

  • ❌ Nejsou

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál hodin: plast, sklo

Barva hodin: hnědá, bílá

Rozměry hodiny: 50x5cm

Baterie: 1x 5V AA

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: není nutná

Péče: chránit před extrémními vlivy počasí

Baterie není součástí balení, nutno dokoupit.

Pro více informací o těchto hodinách se můžete podívat na následující odkaz: BIZZOTTO Nástěnné hodiny LIGHT WOOD 50cm

BIZZOTTO Nástěnné hodiny LIGHT WOOD 50cm

BIZZOTTO Nástěnné hodiny LIGHT WOOD 50cm jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají něco unikátního a stylového do svého interiéru. S krásným zpracováním a zajímavým designem nejenže ukazují přesný čas, ale stávají se i dekorativním prvkem místnosti.

BIZZOTTO Nástěnné hodiny LIGHT WOOD 50cm

Hodiny jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají bílý nebo béžový rám a ručičky připomínající skutečné dřevo. Hodiny jsou chráněny sklem proti zásahům do ciferníku a jsou k dispozici v rozměrech 50x5cm.

BIZZOTTO Nástěnné hodiny LIGHT WOOD 50cm jsou velmi snadno použitelné. Nemusíte se bát složité montáže, protože není nutná. Navíc však doporučujeme dodržovat péči o hodiny a chránit je před extrémními vlivy počasí.

Pokud máte zájem o tyto skvělé hodiny, navštivte odkaz BIZZOTTO Nástěnné hodiny LIGHT WOOD 50cm, kde si je můžete zakoupit.