Dubová jídelní židle ROWICO KATO s moderním šedým sedákem – spojení elegance a pohodlí


Proč si vybrat jídelní židli ROWICO KATO?

Dubové dřevo použité při výrobě této jídelní židle má vysokou odolnost a židle tak vydrží dlouho v původním stavu. Dubové dřevo je navíc velice elegantní a hodí se do různorodých interiérů.

Šedý sedák je vyroben z odolné látky, která přináší nejen pohodlí, ale i moderní vzhled. Šedá barva je navíc velice univerzální a lze ji snadno sladit s ostatním nábytkem.

Kde všude můžete ROWICO KATO použít?

KATO nemusí být použita jen v jídelně, je to výborná židle i pro psací nebo pracovní stoly. Pokud tedy hledáte pohodlnou a stylovou židli pro svou kancelář, může být ROWICO KATO tou správnou volbou.

Minimální objednatelné množství

Víte-li už, že jídelní židle ROWICO KATO je tou správnou volbou pro vás, nezapomeňte, že minimální objednatelné množství jsou 2 kusy. To je však zároveň příležitost si pořídit nejen jednu, ale hned několik kusů, které skvěle vyplní váš prostor.

Kde si můžete ROWICO KATO objednat?

Rowico KATO jídelní židle s moderním šedým sedákem si můžete objednat přímo na naší stránce. Po kliknutí na tento odkaz https://www.esrom.cz/produkt/dubova-jidelni-zidle-rowico-kato-s-sedym-sedakem můžete objednané kusy očekávat již do 5 pracovních dnů.

Židle

Závěr

Dubová jídelní židle ROWICO KATO s moderním šedým sedákem je krásnou a přitom pohodlnou volbou pro každý interiér. Využijte naší nabídky a pořiďte si minimálně 2 kusy této skvělé jídelní židle přímo na našich stránkách.