FELLINI černá měděná – nová nástěnná osvětlení od značky ASIR

ASIR představila novou řadu nástěnných osvětlení FELLINI, která si získala srdce mnoha zákazníků. Nástěnné osvětlení FELLINI je vyrobeno z malé základny, ramínka s řetízkem a velkého drátěného stínítka ozdobeného měděným páskem.

Elegantní doplněk na stěnu

FELLINI je elegantním doplňkem na stěnu, který plní nejen funkci osvětlovací, ale i tu dekorativní. FELLINI je vyrobené z kovu černé barvy a dekorativně ozdobené měděným páskem. Rozměry osvětlení jsou 20 x 25 cm a výška 32 cm.

Rozměry

Průměr základní desky osvětlení FELLINI je 12 cm, výška základní desky je 3 cm. Průměr stínítka má rozměr 20 cm a výška stínítka je 20 cm. Typ objímky, který je vhodný pro FELLINI, je E27 a IP kód je IP20. Maximální výkon žárovky je 40 W.

Zapojení lustrů a nástěnných svítidel

Je důležité mít na paměti, že zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky může provádět pouze odborně způsobilá osoba. Z tohoto důvodu doporučujeme pomoc odborníka při instalaci osvětlení FELLINI.

Závěr

Nová řada nástěnných osvětlení FELLINI od značky ASIR je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají elegantní doplněk na stěnu. Osvětlení FELLINI je vyrobené z kvalitních materiálů a jeho design splňuje nejen funkčnost, ale i estetické požadavky. Pokud hledáte osvětlení pro svůj interiér, určitě neváhejte a zaměřte svou pozornost na novou řadu osvětlení FELLINI od značky ASIR.

Pozor: Žárovka není součástí dodávky.

FELLINI černá měděná

Vyberte si nové osvětlení FELLINI pro váš interiér hned teď na velkynabytek.cz!