ModernClock Nástěnné hodiny Owl modré – Stylový doplněk do každého interiéru!


ModernClock Nástěnné hodiny Owl modré

Nástěnné hodiny Owl modré

Stylový doplněk do každého interiéru!

ModernClock Nástěnné hodiny Owl modré jsou velice moderní a designově povedený produkt. Jejich modrá barva je velmi osvěžující a upoutá pozornost každého, kdo do místnosti vstoupí. Hodiny jsou však nejen nádherné, ale také velice praktické a funkční.

Nástěnné hodiny Owl jsou vhodné pro dětské pokojíčky. Díky svému roztomilému designu a jasně čitelnému ciferníku budou děti moci snadno zjistit, kolik je hodin a budou se moci učit čas. Kromě toho tato hodinová ozdoba dokáže dodat do takové místnosti i jistou dávku kreativity a hravosti.

Jasný ciferník s černými ručičkami se snadno čte. Nemusíte se bát, že by jste se museli stále ohýbat nebo sklánět, abyste byli schopní čas snadno a rychle zjistit, protože tento ciferník je velmi přehledný a čitelný z jakéhokoliv úhlu pohledu.

Tyto roztomilé hodiny z PMMA akrylového skla jsou velice kvalitní a snadno se udržují. Nemusíte se tedy ničeho bát, když je budete držet v ruce. Jsou to hodiny, které vydrží mnoho let a které vám budou sloužit velmi dobře.

Hodiny lze zavěsit na háček na stěnu, takže s nimi nebudete mít žádné problémy a snadno si je můžete vyvěsit do jakékoli místnosti, kterou si vyberete. Stačí si pouze udělat díru do zdi a zavěsit na ni háček, na který pak jednoduše hodiny zavěsíte.

Detail zadní strany nástěnných hodin Owl modré

Rozměry a průměr ciferníku

Rozměry hodin jsou 30 x 30 cm, takže se snadno vejdou na tenkou stěnu. Průměr ciferníku je 11 x 11 cm, což zaručuje dobrou čitelnost i z větší vzdálenosti.

Pokud tedy hledáte nástěnné hodiny, které nejen nádherně vypadají, ale také slouží svému účelu skvěle, pak jsou ModernClock Nástěnné hodiny Owl modré tou správnou volbou. Upraví váš interiér a dodají mu nádech originality a kreativity. Kromě toho vám umožní snadno sledovat čas a budou vám vždy připomínat, že na světě je mnoho krás a zajímavých věcí, které stojí za to objevovat.