Moderní a praktická sprchová zástěna Rea Bler 120 pro Vaši koupelnu

V kategorii sprchových zástěn jsou k dispozici různé typy, a ať už toužíte po tradičních sprchových koutech nebo moderních walk-in řešeních, garantujeme Vám, že si u nás najdete to své. Jedním z takových řešení je právě sprchová zástěna Rea Bler 120, která svou moderní konstrukcí zapadne do Vaší koupelny jako ulitá.

Stabilita s alternativními možnostmi upevnění

Sprchová zástěna Rea Bler 120 je k dispozici ve verzích se dvěma nebo třemi stabilizačními rámci v závislosti na šířce zástěny. Ty poskytují různé alternativy upevnění – stěna může být upevněna na dlaždice nebo na sprchovou vaničku, s možností kombinace s odpadním systémem. Pokud je tato zástěna správně namontována, budete mít jistotu v její stabilitě.

Tip: Než se rozhodnete koupit sprchovou zástěnu, nezapomeňte pečlivě změřit místo montáže a zvážit způsob sestavení.

Bezpečnostní sklo s vrstvou Easy Clean

Nepodceňujte kvalitu a bezpečnost výrobku, který do Vaší koupelny umístíte. Sprchová zástěna Rea Bler 120 je vyrobena z bezpečnostního tvrzeného skla a je kryta vrstvou Easy Clean, což je neviditelný povlak, který urychluje stékání vody po skle a zabraňuje usazování vodního kamene na povrchu. Tuto funkci využijete maximálně při pravidelné údržbě a čištění zástěny, která tak bude vždy jako nová.

Snadná montáž a výhody konstrukce

Další výhodou této sprchové zástěny je snadné sestavení, všechny důležité kroky naleznete v montážních instrukcích dodaných ke zboží. Pokud si nejste jistí, raději svěřte sestavení specialistovi – odborník Vám garantuje profesionální výsledek.

Sprchová zástěna Rea Bler 120 je skvělou volbou pro Vaši modern