Moderní komoda PEGGY 1 v dubovém provedení

Komoda PEGGY 1 v barevném provedení dub Sonoma je řešením pro každý prostor, za dvoje dvířka umístíte oblečení, ručníky, knihy, dokumenty či hračky. Malá komoda obsahuje pouze jednu variabilní polici. Světlá komoda bude stát po boku pracovního stolu ve vaší pracovně, tak v ložnici vedle skříně.

Komoda pro každý prostor

Malého nábytku určeného k ukládání věcí není nikdy dost. Komoda PEGGY 1 v barevném provedení dub Sonoma je řešením pro každý prostor, za dvoje dvířka umístíte oblečení, ručníky, knihy, dokumenty či hračky. Malá komoda obsahuje pouze jednu variabilní polici. Světlá komoda bude stát jak po boku pracovního stolu ve vaší pracovně, tak v ložnici vedle skříně.

Komoda PEGGY 1 v barevném provedení dub Sonoma může stát samostatně či vedle komody PEGGY 2. Světlá komoda bude vypadat krásně i v předsíni a šatně, kde pojme nejrůznější doplňky. Na plochu komody lze vystavit nejrůznější dekorace pro oživení prostoru. Ukládejte věci do malých komod a mějte vždy uklizeno.

Možnosti koupě

Pro ty, kteří se rozhodnou komodu koupit, je k dispozici internetový obchod nabyteklevneji.cz. Cena komody se pohybuje okolo 1700 Kč, což je velmi příznivá cena vzhledem k tomu, jakou kvalitní a užitečnou věc získáte.

Komoda PEGGY 1

Pokud máte zájem, můžete si koupit komodu PEGGY 1 v dubovém provedení hned teď. Je to skvělá investice do vašeho interiéru, která vám usnadní ukládání všech vašich věcí. Navíc světlý a přírodní design komody jí dodává velmi elegantní vzhled.