Moderní obývací stěna GAB v černé, bílé a řemeslném dubu – Idea 2

Naše moderní obývací stěna Idea je skvělou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a designový nábytek. Tato stěna kombinuje elegantní černou, bílou a přírodní řemeslný dub ve svém provedení a nabízí přitom dostatek prostoru pro uskladnění všeho, co potřebujete. Nabízíme Vám možnost zakoupit tuto stěnu s LED osvětlením s dálkovým ovládáním, které dokonale doplní celkový vzhled stěny.

LED osvětlení s dálkovým ovládáním

Chcete Vaši obývací stěnu zvýraznit díky světelnému efektu? Nabízíme Vám možnost dokoupit k této stěně LED osvětlení s dálkovým ovládáním. Jednoduše si zvolte barvu osvětlení a nastavte světelný efekt podle Vašich představ. Sada LED osvětlení obsahuje napájení připojené k zásuvce, se sponami (16 barevných osvětlení zahrnuje také dálkové ovládání).

Sestava stěny

Tato moderní obývací stěna se skládá ze 7 prvků, které perfektně zapadnou do moderního interiéru Vašeho domova:

  • Komoda
  • Stolek
  • Dvě police
  • Dvě televizní skříňky se zásuvkami
  • Dvoudveřová skříň

Komoda má výšku 90 cm, šířku 131,8 cm a hloubku 40 cm. Stolek má výšku 45,6 cm, šířku 60 cm a hloubku 90 cm. Police mají výšku 20 cm, šířku 90 cm a hloubku 15 cm. Televizní skříňka se zásuvkami IN07 má výšku 40 cm, šířku 135 cm a hloubku 40 cm. Dvoudveřová skříň má výšku 200 cm, šířku 90 cm a hloubku 60 cm.

Specifikace nábytku

Materiál: laminovaná deska

Okraj: zesílená ABS

Tloušťka nábytkové desky: 16 mm

Výška: 200 cm

Šířka: záleží na uspořádání

Hloubka: 15-90 cm

Záruka: 24 měsíců

Tato moderní obývací stěna je výjimečným kouskem nábytku, který dá Vašemu domovu šmrnc. Všimněte si dokonalosti detailů, tichého uzavíracího systému dveří a zásuvek a v neposlední řadě také snadného montážního postupu. Tento nábytek Vám nabízí perfektní řešení, když chcete získat dostatek úložného prostoru a současně si zachovat krásný a moderní vzhled Vašeho interiéru. Objednejte si nyní naši moderní obývací stěnu a užijte si nový rozměr Vašeho bydlení!

Nakupujte s námi a získávejte kvalitní nábytek za skvělé ceny.

Klikněte zde a objednejte si svou vysněnou moderní obývací stěnu za skvělou cenu!