Moderní odkládací stolek MIRAM v bílé/barvě mramoru

Odkládací příruční stolek je praktickým doplňkem do každé moderně zařízené místnosti. MIRAM se vyznačuje svým stylovým designem a kombinací barev matná bílá/marble (černý mramor), což jej činí široce využitelným v různých interiérových stylech.

Výhodou tohoto odkládacího stolku je vysoká kvalita použitých materiálů. Je vyroben z kvalitního lamina o tl.18 mm s hraněnou PVC páskou, která přidává odolnost proti poškrábání. Proto je tento stůl idálním doplňkem do každého domácnost, kdy je vyžadována funkčnost a snadná údržba.

Technické specifikace

  • Barva: matná bílá/marble (černý mramor)
  • Rozměry (šxvxh): 35 x 60 x 29,5 cm
  • Materiál: LTD (lamino)
  • Dodání: v demontu

Díky své univerzálnosti lze tento odkládací stůl použít jak na výšku, tak i na šířku jako konferenční stolek. Takto může být prakticky využit na ruzných místech či situacích, třeba když přijde více návštěv nebo pro přenosné pracovní stanoviště.

Odkládací stůl MIRAM bílá/marble

Pokud hledáte praktické řešení pro úložné a doplňkové prostory, odkládací stůl MIRAM je zaručeně skvělou volbou. Můžete si jej objednat přímo na stránkách https://www.codina.cz/produkt/odkladaci-stolek-miram-bila-marble/ s možností rychlého doručení zdarma.