Moderní Polstr pro pohodlné ratanové křeslo v tmavě béžovém melíru

Samostatný polstr na velké ratanové křeslo. Polstr je vhodný například na ratanová křesla různých výrobců, je univerzální. Záleží vždy na vnitřní velikosti sedací a opěradlové části křesla.

Polstr je vhodný pro křesla s vnitřní velikostí sedací části: šířka 55 cm, hloubka 57 cm a vnitřní velikostí opěradlové části: šířka 55 cm, výška 70 cm.

Polstr je plněný drceným molitanem. Velikost sedacího polstru je 55×57 cm a velikost opěradlové části je 55×70 cm. Tloušťka polstru je přibližně 10 cm.

Polstr pro pohodlné posezení

Moderní polstr v tmavě béžovém melíru je ideálním doplňkem ke každému velkému ratanovému křeslu. Tento samostatný polstr dodá vašemu křeslu nejen nový vzhled, ale také zvýší jeho pohodlí. Díky plnění drceným molitanem je tento polstr velmi měkký a pohodlný, takže na něj budete chtít sedět celý den.

Polstr je vhodný pro křesla s vnitřní velikostí sedací části: šířka 55 cm, hloubka 57 cm a vnitřní velikostí opěradlové části: šířka 55 cm, výška 70 cm.

Univerzální polstr pro různé druhy křesel

Díky své univerzálnosti je tento polstr vhodný na různé druhy ratanových křesel. Stačí zkontrolovat vnitřní velikost sedací a opěradlové části křesla a vybrat si správnou velikost polstru. Kromě své praktičnosti a pohodlnosti, má tento polstr i velmi moderní a stylový design, který skvěle ladí s každým interiérem.

Samostatný polstr je perfektním řešením pro ty z vás, kteří mají rádi změnu a rádi si vyměňují nábytek. Polstr lze snadno sundat a dát na jiné křeslo, pokud se rozhodnete pro změnu dekoru.

Zakoupit můžete zde:

Chcete si zakoupit tento moderní polstr pro své ratanové křeslo? Navštivte naše stránky https://www.brega.cz/produkt/polstr-na-velke-ratanove-kreslo-tmave-bezovy-melir-2 a objednejte si ho ještě dnes!

Polstr na velké ratanové křeslo

Moderní polstr v tmavě béžovém melíru je ideálním doplňkem ke každému velkému ratanovému křeslu. Nejenže snadno zvýší pohodlí při posezení, ale také přidá moderní a elegantní vzhled vašemu oblíbenému křeslu. Nečekejte a zakupte si tento univerzální polstr ještě dnes!