Nová rohová sedací souprava PIERETTA s levým provedením Sawana 21/Soft 29


Popis produktu

Rohová sedací souprava PIERETTA je novým přírůstkem v naší nabídce nábytku. Souprava je ve tvaru L a má funkci rozkladu na lůžko. Provedení soupravy je levé, konkrétně se jedná o Sawana 21/Soft 29.

Tato sedací souprava je ideální pro všechny, kteří chtějí mít v obývacím pokoji dostatek prostoru pro pohodlný odpočinek celé rodiny. Díky svému designu se hodí do moderních interiérů, ale i do těch tradičních.

Vlastnosti

  • Materiál: Kůže
  • Barva: Šedá
  • Rozměry: 270 x 220 x 95 cm
  • Možnost rozkladu na lůžko: Ano

Vybavení

Rohová sedací souprava PIERETTA je vybavena polštářky a opěrkami hlavy pro ještě pohodlnější odpočinek. V nabídce máme také doplňkové kusy nábytku, jako jsou křesla nebo konferenční stoly, které perfektně ladí s touto sedací soupravou.

Široká nabídka barev a materiálů

PIERETTA je k dispozici v mnoha dalších barevných provedeních i materiálech. Pokud tedy nevyhovuje výchozí šedá barva nebo materiál kůže, vyberte si přesně ten, který se Vám hodí nejvíce.

Závěr

Sedací souprava PIERETTA je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít v obývacím pokoji dostatek místa pro pohodlný odpočinek celé rodiny. Souprava je vyráběna z kvalitních materiálů a nabídka barev a materiálů je široká. Věříme, že si tuto sedací soupravu zamilujete stejně jako my!

Zde najdete produkt na našem webu: Rohová sedací souprava PIERETTA

PIERETTA