Novinkou na trhu? Manželské dvojlůžko Care s rozměry 180x200cm a klasickým designem v barvě bordo Riviera!


Moderní postel Care

Dováváme v provedení jako foto

Kvalitní žinilková látka Riviera RIVIERA je krásná, velurová nábytková látka. Velmi jemná a sametová na dotek. RIVIERA se vyznačuje vysokou odolností proti oděru a tření. Patří k materiálům odolným vůči světlu, takže nevybledne. Díky své mimořádné odolnosti je odolná i proti žmolkování.

Součásti postele je rošt, úložný prostor a zvedací písty u roštu.

Matrace nejsou součástí

Parametry

198x222x109cm

Ložná plocha: 180x200cm

Manželské dvojlůžko Care s rozměry 180x200cm a klasickým designem v barvě bordo Riviera

Manželské dvojlůžko Care je nejenom praktické, ale rozhodně je také velice pěkné na pohled. Jeho moderní design v barvě bordo Riviera přiláká pozornost každého, kdo vstoupí do místnosti. Navíc, díky kvalitní žinilkové látky Riviera, je velmi odolné vůči oděru a tření, jakož i žmolkování.

Pevný rošt a praktický úložný prostor jsou další přednosti tohoto dvojlůžka. Můžete si v něm uschovat sezonní oblečení, povlečení, polštáře a další věci, které nechcete nechat na očích. Dlouholetou životnost postele zaručuje vysoká kvalita použitého materiálu.

A pokud si chcete užít co nejvíce prostoru, Manželské dvojlůžko Care je s rozměry 180x200cm skvělou volbou. Taková ložná plocha umožňuje pohodlné spaní dvěma osobám.

Tak neváhejte a pořiďte si moderní a praktické Manželské dvojlůžko Care s rozměry 180x200cm a klasickým designem v barvě bordo Riviera.