Novinky od Artsy Doormats – Přírodní kokosová rohožka Arrivals and Departures velikosti 40 x 60 cm


Novinky od Artsy Doormats – Přírodní kokosová rohožka Arrivals and Departures

Nechte starosti i vážnost přede dveřmi a vstupte do domova s úsměvem na tváři!

Že se to snadno říká, ale jak ve skutečnosti na to? Dejte si přede dveře jednu z veselých, vtipných, ale i milých a povedených rohožek a hned vás naladí na vlnu dobré nálady!

Veselá rohožka

Takové jsou novinky od Artsy Doormats, mezi kterými se nejvíce vyčnívá přírodní kokosová rohožka Arrivals and Departures. Tato rohožka je vyrobena z kokosového vlákna a spodní strana je potažena PVC vrstvou, která je protiskluzová. Díky tomuto materiálu jsou tyto rohožky odolné a zároveň i příjemné na dotek.

Přírodní kokosová rohožka s humorem

Rohožka Arrivals and Departures je výjimečná svým originálním designem s nápisem „Arrivals and Departures“ a letadly. Tento design je vhodný pro milovníky cestování, kteří neustále přemýšlejí o tom, kam se příště vydají. Rohožka je velikosti 40 x 60 cm, což ji činí ideální volbou pro dveře vstupních hal nebo předsíní.

Rohožka s letadly

„Kdo by nechtěl mít takovou rohožku u vstupních dveří? Vždy když vyjdu z domu nebo se vrátím, připomíná mi, že se nemusím bát cestovat a že na mě čekají dobrodružství,“ sdílela své zkušenosti spokojená zákaznice na online obchodě Artsy Doormats.

Vhodná do interiéru i zastřešeného exteriéru

Tuto rohožku si snadno oblíbíte a ona vám bude sloužit dlouho. Rohožka je vhodná do interiéru a zastřešeného exteriéru. Rozhodně ji ale nevystavujte dešti – dlouhodobé působení vlhkosti by mohlo vést k poškození. Pokud ji tedy chcete umístit venku, volte místo, které je chráněno před nepříznivými povětrnostními podmínkami.

Nebojte se nechat své hosty vstoupit do vašeho domova s úsměvem na tváři a zdobte vstupní halu různorodými rohožkami od Artsy Doormats!

Zde si můžete zakoupit rohožku Arrivals and Departures od Artsy Doormats.