Oslnivý žlutý povlak na polštář Ofélie I od AmeliaHome – rozměry 50×70 cm


Oslnivý žlutý povlak na polštář Ofélie I od AmeliaHome

Dekorativní povlak na polštář – pohodlná a krásná ozdoba do vašeho obývacího pokoje

Pokud hledáte dokonalou doplňkovou dekoraci do svého obývacího pokoje, která zaujme svou krásou a zároveň bude plnit svou praktickou funkci, pak by vám určitě mohl zaujmout tento oslnivě žlutý povlak na polštář od společnosti AmeliaHome.

Ideální pro pohovku, křeslo nebo postel

Tento dekorativní povlak na polštář můžete snadno umístit na libovolné místo, kde se hodí. Je ideální pro pohovku, křeslo nebo postel. Jeho nádherná žlutá barva vám dodá energii, radost a potěší vaše oko.

Na fotografiích na našich stránkách můžete vidět, jak krásně vypadá povlak na polštář Ofélie I umístěný na pohovce a jak dokáže celý obývací pokoj ozvláštnit.

Povlak působí decentně a elegantně

Další výhodou tohoto povlaku je, že působí velmi jemně a přesto elegantně. Má decentní vzhled a dokáže opticky zvětšit váš interiér.

Perou se v pračce při teplotě 30 stupňů Celsia, nežehlit

Tento povlak na polštář je zhotoven z kvalitního materiálu – 100% polyesteru. Péče o něj je velmi snadná, lze ho prát v pračce při teplotě maximálně 30 stupňů Celsia a nedoporučujeme ho žehlit.

Šířka lemu je 5 cm

Tento povlak na polštář má šířku lemu 5 cm. Korálky na zápěstí pomáhají udržet věc na místě a dávají mu určitou eleganci.

Certifikováno: Oeko-Tex (vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů)

Tyto dekorativní povlaky na polštář jsou certifikovány Oeko-Tex a jsou vyráběny pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Díky tomu můžete mít jistotu, že se vám do domu dostane kvalitní a zdravotně nezávadný výrobek.

Oslnivá barva, krásná dekorace a skvělá cena

Vzhledem k této krásné žluté barvě a decentnímu designu je tento povlak na polštář skvělou volbou pro každou moderní domácnost. Pokud hledáte kvalitní a pohodlnou dekoraci pro váš interiér, která bude krásná, praktická a zároveň cenově dostupná, tak neváhejte a objednejte si tento dekorativní povlak na polštář od AmeliaHome.

Tento povlak na polštář můžete zakoupit na našich stránkách zde: https://www.naradi-cz.cz/produkt/ameliahome-povlak-na-polstar-ofelie-i-zluty-velikost-50m70. Objednávka je velmi jednoduchá a doručení se řídí podmínkami společnosti.

Využijte této vynikající příležitosti, jak si pořídit krásnou a praktickou dekoraci do vašeho interiéru, a objednejte si tento povlak na polštář od AmeliaHome. Vaše útulná obývací místnost získá další elegantní detail, který podtrhne celkovou atmosféru domova.