Sada koupelnových doplňků Lumi zlatá od DekorStyle: Koupelnové doplňky, které ozdobí každou koupelnu!


Sada koupelnových doplňků Lumi zlatá od DekorStyle

Koupelnové doplňky se staly nedílnou součástí každé moderní koupelny. Jejich výběr a správné umístění dokáže změnit každou koupelnu k nepoznání. Pokud hledáte dekorace do vaší koupelny a zároveň milujete glamour styl a zlaté doplňky, máme pro vás skvělou novinku! Zlatá koupelnová sestava od DekorStyle je stylová a účelná zároveň. Vyrobeno z keramiky s nepravidelnou strukturou, zaručuje pevnost a odolnost. Zlatá a třpytivá barva rozhodně zaujme a skvěle se bude hodit do interiéru ve stylu glamour.

Specifikace produktu:

  • Materiál: keramika
  • Barva: zlatá

Sada obsahuje:

  1. Dávkovač mýdla – s objemem 500 ml je ideální pro umístění vedle umyvadla. Můžete do něj nalít tekuté mýdlo a snadno se tak zbavit bakterií a nečistot.
  2. Kelímek na zubní kartáčky – skvěle poslouží pro uskladnění zubních kartáčků a pasty. Díky svému designu se bude skvěle hodit do jakékoli koupelny a podtrhne její charakter.
  3. Miska na mýdlo – skvěle poslouží pro umístění pevného mýdla. Zabraňuje tak nečistotám, které by se mohly usadit na umyvadle.

Rozměry těchto doplňků jsou:

  • Zásobník: 8x8x21 cm
  • Kelímek na kartáčky: 8x8x11 cm
  • Podložka na mýdlo: 9x3x12 cm

Tuto zlatou koupelnovou sestavu doporučujeme všem, kteří hledají stylové a kvalitní doplňky do své koupelny.

Sada koupelnových doplňků Lumi zlatá od DekorStyle

Pokud máte zájem o tuto zlatou koupelnovou sestavu, máte možnost ji zakoupit na stránkách společnosti Atcomplet. Klikněte na náš odkaz a zjistěte více informací o této skvělé sestavě.

Závěr

Zlatá koupelnová sestava od DekorStyle je nejen stylová, ale také velmi praktická. Její kvalitní keramické provedení a zlatá barva dodají vaší koupelně ten správný nádech glamour stylu. Vyberte si z nejrůznějších druhů koupelnových doplňků, které jsou na trhu k dispozici, a ozdobte si svou koupelnu podle svého vkusu.