Světle modrá koupelnová skříňka s zrcadlem Tom Tailor Color Bath – designový klenot pro váš interiér!

Přeneste svěží styl Skandinávie i do vaší domácnosti se značkou Tom Tailor. Koupelnová skříňka z řady Color Bath je skvělým kouskem, který snadno sladíte se zbylým nábytkem. Je navržena k připevnění na stěnu. Lakovaný povrch dodává na pevnosti konstrukce a zajišťuje větší odolnost vůči vlhkosti a prachu. Úložný prostor s dvěma policemi zakrývá přední část se zrcadlem.

Skvělý doplněk do vaší koupelny s praktickým úložným prostorem

Koupelnová skříňka Tom Tailor Color Bath je praktickým řešením pro vaši koupelnu. Nabízí dostatek úložného prostoru na kosmetiku, hygienické potřeby a další drobnosti. Vše je pečlivě uspořádáno a skryto za elegantními dvířky s užitečným zrcadlem.

Světle modrá barva je svěží a moderní. Přináší do koupelny lehkost a harmonii. Skvěle se hodí k jiným pastelovým odstínům a vytváří tak harmonický celek s okolním interiérem.

Elegantní design od značky Tom Tailor

Značka Tom Tailor zaručuje vysokou kvalitu, luxusní vzhled a preciznost zpracování. Jejich produkty jsou oblíbené po celém světě a těší se velké oblibě mezi náročnými zákazníky.

Skříňka Tom Tailor Color Bath se svým designem zapadne do moderních i klasických interiérů. Elegantní linie, svěží barva a praktické řešení nabízejí perfektní kombinaci pro vaši koupelnu.

Koupelnová skříňka s garantovanou kvalitou

Koupelnová skříňka Tom Tailor Color Bath je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost. Lakovaný povrch dodává na odolnosti, garantuje větší ochranu vůči vlhkosti a prachu. Konstrukce je pevná a stabilní.

Všechny produkty značky Tom Tailor jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu a design. Provedení i funkčnost každého kusu je pečlivě promyšlena a řešena pro co nejpříjemnější užívání.

Závěr

Koupelnová skříňka Tom Tailor Color Bath s úložným prostorem a zrcadlem je skvělým kouskem do vaší koupelny. Elegantní design, praktické provedení a vysoká kvalita jsou to, co od značky Tom Tailor můžete očekávat. Světle modrá barva dodá do interiéru svěžest a harmonii. Přeneste si světovou kvalitu i do svého domova!

koupelnová skříňka s zrcadlem Tom Tailor Color Bath

Přejít na stránku produktu a objednat ještě dnes koupelnovou skříňku Tom Tailor Color Bath!

světle modrá koupelnová skříňka s zrcadlem Tom Tailor Color Bath