Televizní stolek Casarredo – INDIANAPOLIS I-9 jasan bílý

Televizní stolek ze sektorové řady INDIANAPOLIS je ideální pro zařízení Vaší obývací či televizní místnosti. Jeho moderní vzhled a praktické umístění odkládacích ploch oceníte při sledování filmů a oblíbených pořadů.

Exkluzivní kolekce nábytku

Systém INDIANAPOLIS je exkluzivní kolekce navržena v moderním duchu. Vsazením LED osvětlení do ozdobné rýhované lišty, kterou najdete v naší další nabídce k dokoupení, je zvýrazněn rustikální vzhled masivního dřeva.

Celá řada se vyznačuje elegancí a jednoduchými tvary, které zaručují plné využití prostoru.

Praktické řešení pro Vaši obývací místnost

Televizní stolek Casarredo INDIANAPOLIS I-9 je vyroben z kvalitního lamina a nabízí celou řadu praktických funkcí. Stolek obsahuje 2 dvířka otvíraná do stran, která Vám umožní uložit Vaše oblíbené filmy nebo herní konzole.

Díky jeho modernímu designu a praktickým rozměrům, se hodí i do menších místností, kde nezabere přílišné místo.

Kvalitní provedení a barevné provedení jasan bílý

Nábytek je vyroben z kvalitního lamina, které zaručí jeho dlouhou životnost a snadnou údržbu.

Barevné provedení v jasanu bílém, je nadčasové a vhodné do každého interiéru.

Dodání v demontovaném stavu

Televizní stolek Casarredo INDIANAPOLIS I-9 je dodáván v demontovaném stavu, díky čemuž je snadná jeho doprava a montáž. Sestavit ho může každý s trochou šikovnosti a zkušeností z nábytkářského řemesla.

Pokud hledáte praktický, moderní a zároveň elegantní televizní stolek do Vaší obývací místnosti, Casarredo INDIANAPOLIS I-9 je tou nejlepší volbou pro Vás. Pro Váš nákup navíc nabízíme odkaz na naší stránku se zbožím, kde si můžete tento skvělý výrobek zakoupit – klikněte zde.

Televizní stolek Casarredo INDIANAPOLIS I-9