Trade Concept Povlak na polštářek Levandule – novinka 2022 v rozměru 40 x 40 cm


Trade Concept Povlak na polštářek Levandule – Novinka 2022

Oživte svůj domov originálním povlakem na polštářek

Trade Concept Povlak na polštářek Levandule je nová výrobek na trhu s nábytkem, která může vaši domácnost oživit. Povlak na polštářek je velikosti 40 x 40 cm a snadno se hodí k jakémukoli stylu interiéru.

Povlak na polštářek je vyroben z kvalitní příjemné bavlny. Kvalita materiálu zajistí, že budete mít povlak na polštářek dlouho a netrpět opotřebením nebo mírným poškozením. Materiál je také velmi příjemný na omak a jemný k pokožce.

Aby vám povlak sloužil co nejdéle, doporučujeme prát po rubu se zapnutými uzávěry. Pokud chcete zachovat svůj Trade Concept Povlak na polštářek Levandule v co nejlepší kondici, je důležité prát ho správně. Doporučujeme vám prát ho zadní stranou a s uzávěry zapnutými, aby se materiál nepoškodil.

Povlaky na polštářky jsou šité z metráže, díky rozmanitosti vzoru může být každý povlak trochu jiný. Každý povlak na polštářek je jedinečný, díky výrobě z metráže mohou být dvě polštářové povlaky trochu jiné, lišit se mohou zejména drobnostmi ve vzoru. Každopádně vám garantujeme, že váš Trade Concept Povlak na polštářek Levandule bude originální.

Foto je pouze ilustrační. Na fotografii si můžete prohlédnout, jak by mohl vypadat povlak na polštářek, ale může se trochu lišit od výrobku, který obdržíte. Budete mít vždy povlak na polštářek Levandule od Trade Concept, ale byť trochu jiný a originální.

Chcete-li si objednat Trade Concept Povlak na polštářek Levandule do své domácnosti ještě dnes klikněte zde: https://www.kupsinabytek.cz/produkt/trade-concept-povlak-na-polstarek-levandule-2022-40-x-40-cm

Trade Concept Povlak na polštářek Levandule