Úsporná hygiena s dávkovačem mýdla Bemeta Noir černá OPTIMANOIR99


Série Noir – Moderní vzhled pro vaši koupelnu

Doplněk, který koupelnu pozvedne na novou úroveň – Dávkovač mýdla Bemeta Noir černá OPTIMANOIR99, je skvělým prvkem, jak modernizovat vaši koupelnu. Černá barva, která je stále oblíbenější, vytváří nevšední kontrast s bílým či jiným světlým obložením a dává koupelně moderní a stylový vzhled.

Vyrobena z mosazi

Dávkovač je vyroben z kvalitní mosazi, což zaručuje jeho pevnost a dlouhou životnost. Jeho rozměry jsou 8 x 18 x 10 cm a do jeho objemu 250 ml se vejde dostatečné množství tekutého mýdla pro celou rodinu.

Design i povrchová úprava zaujmou

Díky neobvyklému designu, dávkovač mýdla Bemeta Noir černá OPTIMANOIR99, vyčnívá mezi koupelnovými doplňky a zaujme svým nezaměnitelným vzhledem. Černá barva dodává dávkovači výjimečnost a nadčasovost, což z něj dělá stále populárnější doplněk do moderní koupelny.

Povrchová úprava dávkovače mýdla Bemeta Noir černá OPTIMANOIR99, je pevná a odolná, což zaručuje, že se na něm nebudou hromadit nečistoty a špína. Černá metalická barva navíc připomíná lesk luxusního a moderního vybavení.

Sadu na nalepení doplňků zakoupit samostatně

Je potřeba si uvědomit, že balení dávkovače mýdla Bemeta Noir černá OPTIMANOIR99, neobsahuje sadu na nalepení koupelnových doplňků. Tuto sadu pro montáž bez vrtání (kód zboží 199352010SIKO), je potřeba zakoupit samostatně.

Dávkovač tekutého mýdla Bemeta Noir černá OPTIMANOIR99

Závěr

Pokud hledáte doplněk do moderní koupelny, který vám poskytne kromě své funkce dávkování mýdla, i vzhledovou lahůdku, která zvýší prostornost a luxus vašeho koupelnového prostoru, pak je dávkovač Bemeta Noir černá OPTIMANOIR99, tou pravou volbou. Vysoká kvalita materiálů, výjimečný design a kvalitní povrchová úprava, jelikož navíc umí snížit množství použitého mýdla oproti klasickému dávkovači, jde o příjemně úspornou volbu.