Vysoce kvalitní předsínový nábytek Spend, v elegantním designu Wotan/Bílá

Spend je moderní předsínová stěna, kterou nabízíme ve velmi elegantním designu Wotan/Bílá. Pokud hledáte stylový a kvalitní nábytek do vaší předsíně, tak vám Spend může nabídnout právě to, co hledáte.

Krásný design

Design Spendu se vyznačuje moderními liniemi a kombinací dvou barev – Wotan a Bílá. Tento vzhled dodá vaší předsíni svěží look a přitom nebude působit příliš výrazně, díky čemuž budou vaše předměty, které si v předsíni odložíte, skvěle vynikat.

Výška této předsínové stěny je 190 cm, takže se bez problému hodí i pro vyšší místnosti a kombinace jednotlivých částí umožní vytvořit perfektně přizpůsobenou předsíň, která bude nejenom praktická, ale také stylová.

Doplní vaši předsíň

Spend se skládá z několika částí. Obsahuje skřín, věšák, botník, komodu a zrcadlo, takže pokud tuto předsínovou stěnu pořídíte, získáte ideální nábytek pro vaši předsíň – bude mít spoustu úložného prostoru pro vaše věci, můžete si na věšák pověsit bundu či kabát a komoda a botník se postarají o vaše boty.

Spend je dodáván v demontu, takže si ho budete muset sami smontovat, avšak díky jednoduchému návodu to pro vás bude hračka a nemusíte se bát, že byste si s tím neporadili.

Za TOP cenu

A co je nejdůležitější – cena. Spend je předsínová stěna, kterou nabízíme za TOP cenu. Nemusíte utratit zbytečně vysoké částky, abyste měli kvalitní a stylový nábytek do vaší předsíně.

Pokud vás zaujala tato předsínová stěna a chtěli byste si ji pořídit, můžete si ji objednat na našem e-shopu nabytekprehledne.cz a užívat si moderní a stylovou předsíň, která bude vždycky skvěle vypadat.

Předsínová stěna Spend

Parametry tohoto nábytku jsou: (šířka x výška x hloubka) 240x190x35cm. Pokud vám tato předsínová stěna přijde jako ideální řešení pro vaši předsíň, neváhejte ji objednat ihned.